Kërko ...

Transport i shpejtë

Brenda 48h në tërë EU

Dërgesë falas

Në porosinë mbi 75.00 € (brenda Gjermanisë)

Kthim malli

Nëse produktet kanë gabim

Pagesë e sigurt

100% pagesë e sigurt

Shërbim kuponi

Për klientët besnik kupon zbritjeje

MË TË SHITURAT – SHIJOSHQIP

PRODUKTET MË TË SHITURA GJATË JAVËS

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l
16.49 L inkl. MwSt
32.98

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki e rrushit kristal e pastër është prodhuar nga varieteti i rrushit Sheshi i Bardhe.

Vëllimi neto 500 mililitra.

16.49 L inkl. MwSt
32.98

Hurry Up! Offer End In:

ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)

ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)
33.90 kg inkl. MwSt
51.36
Available: 49
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)

ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)
Intensiteti 5.0
Kremoziteti 9.0
Aciditeti 3.0
Hithtësi 6.0
Trupi 8.0
33.90 kg inkl. MwSt
51.36
Available: 49
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)

ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)
33.90 kg inkl. MwSt
51.36
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)

ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)
Intensiteti 4.0
Kremoziteti 8.5
Aciditeti 4.0
Hithtësi 5.5
Trupi 7.0
33.90 kg inkl. MwSt
51.36
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA

Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA
17.00 L inkl. MwSt
34.00

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA

Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA

“Raki Rrushi”, 42% alkool, rizgjon shijen e vjetër dhe plot kujtime të rakisë së prodhuar me pasion.

17.00 L inkl. MwSt
34.00

Hurry Up! Offer End In:

ama® Barista Classic – 1kg

ama® Barista Classic – 1kg
22.99 kg inkl. MwSt
22.99
Available: 50
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

ama® Barista Classic – 1kg

ama® Barista Classic – 1kg

 

Intensiteti  3.0
Aciditeti  2.0
Idhtësia  1.0
Trupi  4.0
22.99 kg inkl. MwSt
22.99
Available: 50
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)
19.90 kg inkl. MwSt
39.80
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)

Kokrra kafeje të pjekura të mbuluara me çokollatë me qumësht. ama® CioCaffe është doza e kafeinës që ju mund të merrni në çdo kohë.

Përbërës Sheqer, gjalpë kakao ,brumë kakao, kokrra të pjekura kafeje(9%), Përzierës, lethicinë soje, Mpikës : shurup akacie,aromantizues (kakao min.55% )
Vlera ushqimore mesatare për 100 g Vlerat ushqyese : 546Kcal/2276 Kj
Proteina : 6.1 g
Karbohidrate : 56 g
Yndyrna : 32 g
Madhësia e Paketimit 25g

 

19.90 kg inkl. MwSt
39.80
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

MË TË SHITURAT – LEXOSHQIP

PRODUKTET MË TË SHITURA GJATË JAVËS

Zgjoni Gjigantin e Brendshem

Zgjoni Gjigantin e Brendshem
Çmimi origjinal qe: 14.40€.Çmimi i tanishëm është: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Zgjoni Gjigantin e Brendshem

Zgjoni Gjigantin e Brendshem

Autor: Anthony Robbins

Çmimi origjinal qe: 14.40€.Çmimi i tanishëm është: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08

Hurry Up! Offer End In:

Otello

Otello
Çmimi origjinal qe: 4.80€.Çmimi i tanishëm është: 3.36€. inkl. MwSt
4.803.36
Sale
Available: 1
Units Sold: 3

Hurry Up! Offer End In:

Otello

Otello

Autor: William Shakespeare

Çmimi origjinal qe: 4.80€.Çmimi i tanishëm është: 3.36€. inkl. MwSt
4.803.36
Available: 1
Units Sold: 3

Hurry Up! Offer End In:

Diktatori ne kryq

Diktatori ne kryq
Çmimi origjinal qe: 8.64€.Çmimi i tanishëm është: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05
Sale
Available: 2
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Diktatori ne kryq

Diktatori ne kryq

Autor: MIRA MEKSI

Çmimi origjinal qe: 8.64€.Çmimi i tanishëm është: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05
Available: 2
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Kur sunduesit grinden

Kur sunduesit grinden
Çmimi origjinal qe: 11.52€.Çmimi i tanishëm është: 8.06€. inkl. MwSt
11.528.06
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Kur sunduesit grinden

Kur sunduesit grinden

Autor: ISMAIL KADARE

Çmimi origjinal qe: 11.52€.Çmimi i tanishëm është: 8.06€. inkl. MwSt
11.528.06

Hurry Up! Offer End In:

Mjegullat e Tiranes

Mjegullat e Tiranes
Çmimi origjinal qe: 9.60€.Çmimi i tanishëm është: 6.72€. inkl. MwSt
9.606.72
Sale
Available: 1
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

Mjegullat e Tiranes

Mjegullat e Tiranes

Autor: ISMAIL KADARE

Çmimi origjinal qe: 9.60€.Çmimi i tanishëm është: 6.72€. inkl. MwSt
9.606.72
Available: 1
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit
Çmimi origjinal qe: 19.20€.Çmimi i tanishëm është: 13.44€. inkl. MwSt
19.2013.44
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Autor: Yuval Noah Harari

Çmimi origjinal qe: 19.20€.Çmimi i tanishëm është: 13.44€. inkl. MwSt
19.2013.44

Hurry Up! Offer End In:

OFERTAT

lirimi_javore_1
lirimi_javore_3
lirimi_javore_saci

PRODUKTET E REJA – SHIJOSHQIP

PRODUKTET E REJA GJATË JAVËS

Saç elektrik për Flija

Saç elektrik për Flija
Çmimi origjinal qe: 69.99€.Çmimi i tanishëm është: 51.99€. kg inkl. MwSt
21.8716.25
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Saç elektrik për Flija

Saç elektrik për Flija

Specifikimet teknike:

Karakteristikat e produktit:

Prodhuesi: Jakova-L
Prodhuar ne Kosove
Saç elektrik
Ideale për të bërë fli
Ngjyra e bardhë
Përmasat: 60x62x15 cm
Pesha rreth 3.2 kg
Fuqia: 2000 W
Tensioni: 220V 50-60Hz

Çmimi origjinal qe: 69.99€.Çmimi i tanishëm është: 51.99€. kg inkl. MwSt
21.8716.25

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l
14.50 L inkl. MwSt
19.33

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l

Shumëllojshmëria: 100% Shesh i Bardhe
Rezervuari i fermentimit: rezervuarë çeliku inox
Koha e fermentimit: 15-20 ditë
Koha e vjetersimit të shishes: 1 – 2 muaj
Kohëzgjatja e maturimit deri në shishe: 10 muaj

13 % vol

14.50 L inkl. MwSt
19.33

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri
17.49 L inkl. MwSt
34.98

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri

Magazinimi 8 mujor në fuçi druri e bën këtë raki mrekullisht të butë dhe harmonike.

Vëllimi neto 500 mililitra.

17.49 L inkl. MwSt
34.98

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l
16.49 L inkl. MwSt
32.98

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki e rrushit kristal e pastër është prodhuar nga varieteti i rrushit Sheshi i Bardhe.

Vëllimi neto 500 mililitra.

16.49 L inkl. MwSt
32.98

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016
19.50 L inkl. MwSt
27.86

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016

Shumëllojshmëria: 100% Kallmet
Rezervuari i fermentimit: rezervuarë çeliku inox
Koha e fermentimit: 15-20 ditë
Lloji i enës së vjetersimit: fuçi lisi
Koha e vjetersimit të shishes: 6 muaj
Kohëzgjatja e maturimit deri në shishe: 18 muaj

12.5% vol

19.50 L inkl. MwSt
27.86

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet
16.50 L inkl. MwSt
23.57

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Rezervuari i fermentimit: rezervuarë çeliku inox
Koha e fermentimit: 15 ditë
Lloji i rezervuarit të maturimit: rezervuar çeliku inox
Koha e plakjes së shishes: 8-12 muaj
Kohëzgjatja e maturimit deri në shishe: 4 muaj

12.5% vol

16.50 L inkl. MwSt
23.57

Hurry Up! Offer End In:

PRODUKTET E REJA – LEXOSHQIP

PRODUKTET E REJA GJATË JAVËS

Gjermanishtja e re pa mundim

Gjermanishtja e re pa mundim
Çmimi origjinal qe: 29.77€.Çmimi i tanishëm është: 20.84€. inkl. MwSt
29.7720.84
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Gjermanishtja e re pa mundim

Gjermanishtja e re pa mundim

Autor: Maria Roemer

Çmimi origjinal qe: 29.77€.Çmimi i tanishëm është: 20.84€. inkl. MwSt
29.7720.84

Hurry Up! Offer End In:

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut
Çmimi origjinal qe: 14.40€.Çmimi i tanishëm është: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Autor: Gjovalin Shkurtaj, Enver Hysa

Çmimi origjinal qe: 14.40€.Çmimi i tanishëm është: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08

Hurry Up! Offer End In:

Kthesa e madhe

Kthesa e madhe
Çmimi origjinal qe: 17.83€.Çmimi i tanishëm është: 12.48€. inkl. MwSt
17.8312.48
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Kthesa e madhe

Kthesa e madhe

Autor: Sheki Useini

Çmimi origjinal qe: 17.83€.Çmimi i tanishëm është: 12.48€. inkl. MwSt
17.8312.48

Hurry Up! Offer End In:

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1
Çmimi origjinal qe: 27.74€.Çmimi i tanishëm është: 19.42€. inkl. MwSt
27.7419.42
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Autor: Departamenti Gjuhes – UT

Çmimi origjinal qe: 27.74€.Çmimi i tanishëm është: 19.42€. inkl. MwSt
27.7419.42

Hurry Up! Offer End In:

Abetare per parashkolloret

Abetare per parashkolloret
2.88 inkl. MwSt
2.88

Hurry Up! Offer End In:

Abetare per parashkolloret

Abetare per parashkolloret

Autor: Grup Autorësh

2.88 inkl. MwSt
2.88

Hurry Up! Offer End In:

Paketa e Abetares

Paketa e Abetares
Çmimi origjinal qe: 24.00€.Çmimi i tanishëm është: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Paketa e Abetares

Paketa e Abetares

Autor: Albas

Çmimi origjinal qe: 24.00€.Çmimi i tanishëm është: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80

Hurry Up! Offer End In:

KLIENTET TANË

PARTNERËT TANË