Kërko ...
Ofertë!
SKU REK0006 Kategoria:

Zgjoni Gjigantin e Brendshem

Autor: Anthony Robbins

10.08 inkl. MwSt
14.4010.08

Nuk ka në stok

Përshkrim

Nëse je në kërkim të ndryshimit të vetvetes dhe rrugës drejt suksesit, ky libër është një zgjidhje shumë e mençur; Në të jeten këshilla se si të merrni menjëherë nën kontroll fatin tuaj mendor, emocional, fizik dhe financiar! I plotë në të gjitha aspektet e zhvillimit tuaj personal

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Zgjoni Gjigantin e Brendshem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *