Kërko ...
Ofertë!
SKU LG0015 Kategoria:

Xha Gorioi

Autor: Honore De Balzak

Çmimi origjinal qe: 8.54€.Çmimi i tanishëm është: 5.98€. inkl. MwSt
8.545.98

Nuk ka në stok

Përshkrim

Në këtë vepër Balzaku trajton një temë me tematikë shoqërore që prek shtresat e ulëta të popullsisë që si gjithmonë lidershipit shtetëror dhe aristokracisë nuk interesohen fare për to . Ngjarja vendoset në “Pensionin Familiar” pronë e trashëguar e zonjës Voker e cila jetonte pa të shoqin e vdekur prej disa vitesh tashmë.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Xha Gorioi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *