Kërko ...
Ofertë!
SKU A-005365 Kategoria:

Tito dhe shoket

Autor: Jože Pirjevec

16.80 inkl. MwSt
24.0016.80

1 stok

Përshkrim

Një biografi e plotë, voluminoze, profesionale dhe shumë interesante. Shkruar nga një historian me karrierë të gjatë akademike, i cili në 1 qershor festoi 80-vjetorin e lindjes. Me një gjykim të ftohtë, mbështetur në dokumente të shumta arkivore nga disa shtete, autori slloven Jože Pirjevec vjen para lexuesit shqiptar me një botim dinjitoz, i cili do të pritet natyrshëm me kureshtje dhe interes të madh.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Tito dhe shoket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *