Kërko ...
Ofertë!
SKU A-005591 Kategoria:

Shkenca e fatit

Autor: Hannah Critchlow

8.06 inkl. MwSt
11.528.06

2 stok

Përshkrim

Në mënyrë të qartë, ndriçuese dhe mbresëlënëse ‘Shkenca e Fatit’ revolucionarizon të kuptuarit se cilët jemi – dhe na fuqizon në ndihmën për të t’i dhënë formë një të ardhmeje më të mirë për veten dhe botën që na rrethon.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Shkenca e fatit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *