Kërko ...
Ofertë!
SKU BAT0002 Kategoria:

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Autor: Yuval Noah Harari

Çmimi origjinal qe: 19.20€.Çmimi i tanishëm është: 13.44€. inkl. MwSt
19.2013.44

Nuk ka në stok

Përshkrim

Gjithëpërfshirës, i thellë, provokuese dhe i guximshëm: Libri Sapiens ka sfiduar gjithçka që kemi ditur rreth qenies njerëzore: Mendimet tona, veprimet tona, fuqia jonë … dhe e ardhmja jonë. Një bestseller absolut përgjatë tre viteve të fundit në Amazon dhe të gjitha platformat globale të shitjes së librit

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *