Kërko ...
Kategorite: , , Etiketat: ,

Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA

“Raki Rrushi”, 42% alkool, rizgjon shijen e vjetër dhe plot kujtime të rakisë së prodhuar me pasion.

17.00 inkl. MwSt
34.00 L

Nuk ka në stok

Përshkrim

“Raki Rrushi e Gjyshit”, 49% alkool, është një përzierje e 3 llojeve rrushi, Merlot, Cabernet dhe Tempranillo, që ofron një shije autentike dhe tradicionale.

Informacion shtesë

Pesha 0.5 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *