Kërko ...
Kategorite: , , Etiketat: ,

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki e rrushit kristal e pastër është prodhuar nga varieteti i rrushit Sheshi i Bardhe.

Vëllimi neto 500 mililitra.

16.49 inkl. MwSt
32.98 L

Nuk ka në stok

Përshkrim

Nga 18! Ky produkt përmban alkool dhe nuk duhet t’u jepet personave nën moshën minimale ligjore. Dorëzimi te të miturit nuk është i mundur. Me porosinë tuaj ju konfirmoni se jeni në moshën minimale të parashikuar ligjërisht.

Raki e rrushit kristal e pastër është prodhuar nga varieteti i rrushit Sheshi i Bardhe.

Informacion shtesë

Pesha 0.5 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *