Kërko ...
SKU BO0105 Kategoria:

Piramida

Autor: Ismail Kadare

4.80 inkl. MwSt
4.80

Nuk ka në stok

Përshkrim

Nga shkrimtari shqiptar që prej vitesh është përfshirë në short-list për çmimin Nobel vjen një prozë hipnozë rreth Egjiptit të lashtë, një vepër që është në të njëjtën kohë një roman historik dhe një eksplorim i tmerrin të pushtetit shtetëror absolut.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Piramida”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *