Kërko ...
Ofertë!
SKU A-004950 Kategoria:

Per fiset, ligjet e zakonet e Ballkanasve

Autor: Edith Durham

Çmimi origjinal qe: 11.42€.Çmimi i tanishëm është: 7.99€. inkl. MwSt
11.427.99

2 stok

Përshkrim

Qenia e fisit te madh i terhoqi vemendjen autores, sipas se ciles ate stad e kishin kaluar edhe popujt e Europes para se te arrinin ne epoken e formimit te shtetit. Kurse ne Gadishullin Ballkanik”sistemi i fisit” mbijetoi deri ne fillim te shekullit te XX i paprekur vetem ne Shqiperi dhe mal te zi.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Per fiset, ligjet e zakonet e Ballkanasve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *