Kërko ...
Ofertë!
SKU BAO0466 Kategoria:

Paketa e Abetares

Autor: Albas

Çmimi origjinal qe: 24.00€.Çmimi i tanishëm është: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80

Nuk ka në stok

Përshkrim

Paketa e Abetares është përgatitur nga një grup specialistësh didaktikë dhe gjuhëtarësh nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia. Ajo është e mbështetur në programet e ministrive të Arsimit të këtyre vendeve. Fokus i veçantë janë fëmijët e emigrantëve, të cilët mund ta përdorin këtë paketë edhe nën kujdesin dhe ndihmën e prindërve të tyre

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Paketa e Abetares”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *