Kërko ...
Ofertë!
SKU MIN0036 Kategoria:

Ne VS atyre deshtimi i globalizmit

Autor: Ian Bremmer

Çmimi origjinal qe: 14.40€.Çmimi i tanishëm është: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08

3 stok

Përshkrim

Ky libër ofron një analizë mjeshtërore mbi arsyet pse globalizmi dështoi dhe pse populizmi po përhapet me shpejtësi. Ky libër jo vetëm do t’ju ndihmojë të parashikoni të ardhmen e kombeve, por do të luajë një rol për t’i dhënë formë kësaj të ardhmeje

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Ne VS atyre deshtimi i globalizmit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *