Kërko ...
Ofertë!
SKU A-004423 Kategoria:

Mos e ler mendjen te ike

Autor: Mirela Sula

Çmimi origjinal qe: 7.68€.Çmimi i tanishëm është: 5.37€. inkl. MwSt
7.685.37

1 stok

Përshkrim

Libri i Mirela Sulës është ndër më të mirët në kategorinë e zhvillimit personal të botuar nga një autor shqiptar. Përmes tij, autorja na sjell një model sesi mund të shpëtojmë nga një mjedis toksik dhe të shpalosim më së miri vlerat dhe aftësitë tona, duke kapërcyer ccdo pengesë fizike apo psikologjike që na shfaqet në jetën tonë.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Mos e ler mendjen te ike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *