Kërko ...
Ofertë!
SKU A-004802 Kategoria:

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Autor: Departamenti Gjuhes – UT

Çmimi origjinal qe: 27.74€.Çmimi i tanishëm është: 19.42€. inkl. MwSt
27.7419.42

Nuk ka në stok

Përshkrim

Kjo është e vetmja metodë e certifikuar dhe e përgatitur sipas standardeve europiane, për mbrojtjen e gjuhës shqipe pranë Departamentit të Gjuhës në Fakultetin Histori-Filologji, në Universitetin e Tiranës. Seti shërben për ata që duan të mbrojnë nivelin A1 të gjuhës shqipe dhe përmban dy libra: Libri i mësimeve dhe libri i ushtrimeve

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *