Kërko ...
Ofertë!
SKU BO0245 Kategoria:

Mërkuna e zezë

Autor: AGRON TUFA

Çmimi origjinal qe: 7.68€.Çmimi i tanishëm është: 5.37€. inkl. MwSt
7.685.37

3 stok

Përshkrim

Bota shqiptare është e mbushur me magjira dhe gratë shqiptare dinë plot gjëra për to. Romani “Mërkuna e Zezë ” i shkrimtarit Agron Tufa është mbledhja e tërë kësaj përvoje femërore të sjellë në një libër, që me një hap të shpejtë e pa shumë stërhollime (në plan të parë) eksploron atë pjesë të thellë mistike që kanë gratë përbrenda, e cila fillon nga mitra e tyre deri tek pushteti i bukurisë me pasione e nevoja, që as gratë vetë nuk do të dinë t’i shpjegojnë

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Mërkuna e zezë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *