Kërko ...
Ofertë!
SKU LG0117 Kategoria:

Mbreti Lir

Autor: William Shakespeare

Çmimi origjinal qe: 4.80€.Çmimi i tanishëm është: 3.36€. inkl. MwSt
4.803.36

Nuk ka në stok

Përshkrim

“Mbreti Lir” është një tragjedi me pesë akte nga Uilliam Shekspir, e interpretuar në vitet 1605 – 1606 dhe e botuar në vitin 1608. Një nga tragjeditë më të mira, pjesa përshkohet nga pesimizmi dhe nihilizmi, gjë që e bën atë një vepër të preferuar të shekullit XX.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Mbreti Lir”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *