Kërko ...
Ofertë!
SKU A-001120 Kategoria:

Makbethi

Autor: William Shakespeare

Çmimi origjinal qe: 4.80€.Çmimi i tanishëm është: 3.36€. inkl. MwSt
4.803.36

Nuk ka në stok

Përshkrim

Makbethi eshte nje nga kryeveprat e letersise boterore qe percjell ne menyre brilante ambicjen e qenies njerezore per pushtet dhe parimin qe qellimi justifikon mjetin kur vjen puna per te marre pushtet.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Makbethi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *