Kërko ...
Ofertë!
SKU BO0159 Kategoria:

Lirika mes dy moteve

Autor: Martin Camaj

Çmimi origjinal qe: 7.68€.Çmimi i tanishëm është: 5.40€. inkl. MwSt
7.685.40

2 stok

Përshkrim

Në këtë vëllim Martin Camaj shfaq mjeshtrinë e tij si poet. Botimi përmbledh këto libra: “Lirika mes dy moteve”, “Legjenda”, vargje nga “Djella” dhe “Vargje të shpërndame”

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Lirika mes dy moteve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *