Kërko ...
SKU BAT0003 Kategoria:

Libri i disiplines

Autor: William Sears, Martha Sears

14.40 inkl. MwSt
14.40

Nuk ka në stok

Përshkrim

Gjithëpërfshirës, i thellë, provokuese dhe i guximshëm: Libri Sapiens ka sfiduar gjithçka që kemi ditur rreth qenies njerëzore: Mendimet tona, veprimet tona, fuqia jonë … dhe e ardhmja jonë. Një bestseller absolut përgjatë tre viteve të fundit në Amazon dhe të gjitha platformat globale të shitjes së librit

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Libri i disiplines”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *