Kërko ...
Ofertë!
SKU A-006252 Kategoria:

Kthesa e madhe

Autor: Sheki Useini

Çmimi origjinal qe: 17.83€.Çmimi i tanishëm është: 12.48€. inkl. MwSt
17.8312.48

Nuk ka në stok

Përshkrim

Mjeshtri i njohur i meditimit, Sheki Useini ka sjellë gjithë përvojën e jetës së tij, të studimeve dhe përvojën e të tjerëve për mënyrën e të jetuarit në maksimum. Kthesa e madhe është momenti kur ti kupton se dhimbja është pjesë e pashmangshme e rritjes, kurse vuajtja është vullnetare. I gjithë libri i ngjason një protokolli sesi të çlirohemi nga vuajtjet në jetë

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Kthesa e madhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *