Kërko ...
SKU BO0041 Kategoria:

Hija

Autor: Ismail Kadare

6.72 inkl. MwSt
6.72

Nuk ka në stok

Përshkrim

Romani që ndenji 8 vjet i kyçur në një bankë të Parisit, në aventurën për ti shpëtuar censures së sistemit komunist. “Arratisja e tij drejt Francës me autorësi të rreme dhe rikthimi te lexuesi si një roman anti-socrealist..

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Hija”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *