Kërko ...
Ofertë!
SKU TO0103 Kategoria:

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Autor: Gjovalin Shkurtaj, Enver Hysa

Çmimi origjinal qe: 14.40€.Çmimi i tanishëm është: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08

Nuk ka në stok

Përshkrim

Ky libër synon tu japë njohuritë më kryesore për të lexuar dhe për të folur gjuhën shqipe letrare, në radhë të parë atyre që shqipen e kanë gjuhë të nënës, por nuk i kanë sot mundësitë për ta nxënë në shkollë me program të rregullt si lëndë mësimore.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *