Kërko ...
Ofertë!
SKU BUE271 Kategoria:

Gjermanishtja e re pa mundim

Autor: Maria Roemer

Çmimi origjinal qe: 29.77€.Çmimi i tanishëm është: 20.84€. inkl. MwSt
29.7720.84

Nuk ka në stok

Përshkrim

Gjermanishtja e re pa mundim e Assimil është bashkëkohore. Gramatika paraqitet në mënyrë thelbësore, bazuar në shënimet e veçuara. Ato ju çojnë në studimin e strukturuar të gjuhës, sidomos duke u përfshirë edhe mësimi përsëritës, që zhvillojet gjithnjë pas gjashtë mësimesh. Mësimet përsëritëse janë më të ngjeshura, mjaft të vlefshme, japin gjithmonë një pikëvështrim të ri, interesant. Tekstet e librit janë interesante, përgjithësuese për vendin dhe të shoqëruara me përkthimin shqip dhe me mënurën e re se si shqiptohen sipas shkronjave të shqipes, duke shmangur alfabetin internacional në gjuhët e huaja.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Gjermanishtja e re pa mundim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *