Kërko ...
Kategorite: , Etiketat: ,

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%

Raki rrushi Skenderbeu.
Vëllimi neto 500 mililitra
Vendi i origjinës Shqipëria
Përmbajtja e alkoolit 46%
Markë Raki Rrushi

14.99 inkl. MwSt
29.98 L

Nuk ka në stok

Përshkrim

Nga 18! Ky produkt përmban alkool dhe nuk duhet t’u jepet personave nën moshën minimale ligjore. Dorëzimi te të miturit nuk është i mundur. Me porosinë tuaj ju konfirmoni se jeni në moshën minimale të parashikuar ligjërisht.

Skenderbeu Raki Rrushi, është një raki rrushi që bëhet sipas stilit tradicional të Skraparit e djegur në kazanët mbi një zjarr druri.

Informacion shtesë

Pesha 0.5 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *