Kërko ...
Ofertë!
Kategorite: , Etiketat: ,

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Brandy 0,5 l Original 40%

Konjak origjinal –  Skenderbeu.

Vëllimi neto 500 mililitra
Vendi i origjinës Shqipëria
Përmbajtja e alkoolit 40%
Markë Konjak Skenderbeu
Koha e vjetersimit: 3 vjet

Çmimi origjinal qe: 16.99€.Çmimi i tanishëm është: 14.99€. L inkl. MwSt
33.9829.98

Nuk ka në stok

Përshkrim

Nga 18! Ky produkt përmban alkool dhe nuk duhet t’u jepet personave nën moshën minimale ligjore. Dorëzimi te të miturit nuk është i mundur. Me porosinë tuaj ju konfirmoni se jeni në moshën minimale të parashikuar ligjërisht.

Konjak origjinal – Skenderbeu.

Origjinal nga Shqipëria. Konjak i shkëlqyeshem Skenderbeu konsiderohet si pija kombëtare e Shqipërisë.

Me emrin e princit të madh shqiptar Gjergi Kastrioti (i njohur si Skenderbeg),

I vlerësuar me shumë çmime konsiderohet një konjak i cilësisë së lartë.

Informacion shtesë

Pesha 0.5 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Gjergj Kastrioti Skenderbeu Brandy 0,5 l Original 40%”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *