Kërko ...
Ofertë!
SKU BO0236 Kategoria:

Flutura mes gjinjve

Autor: Mira Meksi

Çmimi origjinal qe: 8.64€.Çmimi i tanishëm është: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05

2 stok

Përshkrim

Mira Meksi vjen me një përmbledhje tregimesh dhe novelash para lexuesit shqiptar: Pas suksesit me dy novelat “Vrasje në Venecia” dhe “Pa zemër në kraharor”, botuar gjatë vitit 2016, tashmë janë në një koleksion 16 tregime mistike dhe fantastike, që shënojnë një pamje të re të prozës së shkurtër shqipe

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Flutura mes gjinjve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *