Kërko ...
Ofertë!
SKU A-001577 Kategoria:

Fillo me pse

Autor: Simon Sineku

Çmimi origjinal qe: 9.60€.Çmimi i tanishëm është: 6.72€. inkl. MwSt

1 stok

Përshkrim

Një libër për mënyrën sesi udhëheqësit e mëdhenj frymëzojnë këdo që të veprojë. Një bestseller absolut, i cili do të vijë në ndihmë për të përsosur komunikimin dhe për të arritur suksese në jetë

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Fillo me pse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *