Kërko ...
Ofertë!
SKU A-001853 Kategoria:

Einstein

Autor: Walter Isaacson

Çmimi origjinal qe: 19.20€.Çmimi i tanishëm është: 13.44€. inkl. MwSt
19.2013.44

2 stok

Përshkrim

Nga autori i bestseller-it të njohur, Benjamin Franklin, kjo është biografia e pare e plotë e Albert Ajnshtajnit, qëkur të gjitha tezat e tij u bënë publike: Si funksiononte mendja e tij? Çfarë e bënte atë një gjeni? Biografia e Isaacson-it na tregon se si imagjinata e tij shkencore i buronte prej natyrës rebele të personalitetit. Historia e mahnitshme e jetës së tij, është një dëshmi e lidhjes midis kreativitetit dhe lirisë.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Einstein”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *