Kërko ...
Ofertë!
SKU LG0007 Kategoria:

Drama shqiptaro-ruse

Autor: Frederik Gjerasi

5.38 inkl. MwSt
7.685.38

1 stok

Përshkrim

Frederik Gjerasi, i shkolluar në Rusi, përkthyes i Enver Hoxhës në mbledhjen e 81 partive në Moskë dhe njohës i marrëdhënieve shqiptaro-ruse, zbardh anë të panjohura të këtij raporti, i cili u ndërpre menjëherë në vitin 1961. Por, pse ndodhi? Kush e nxiti? Drama që shkaktoi? Këto pyetje dhe dilema i sjell në librin e tij me kujtime Prof. Frederik Gjerasi

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Drama shqiptaro-ruse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *