Kërko ...
Ofertë!
SKU A-003758 Kategoria:

Diktatori ne kryq

Autor: MIRA MEKSI

Çmimi origjinal qe: 8.64€.Çmimi i tanishëm është: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05

2 stok

Përshkrim

Me një penë mjeshtërore dhe me detaje nga më fantastiket, Mira Meksi ka ndërtuar prototipin e Diktatorit të Luftës së Ftohtë dhe Vetminë e tmerrshme të pushtetit absolut. Satira, ironia e thellë, thrilleri, suspensi policesk dhe rrëfimi magjik kanë mbrujtur lëndën e mrekullueshme të këtij romani me dramacitet të lartë.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Diktatori ne kryq”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *