Kërko ...
SKU 5301000234460 Kategorite: , Etiketë:

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Olive and oregano

Shije e frymëzuara nga kuzhina mesdhetare.

Përbërësit: Ulli dhe rigon

2.29 inkl. MwSt
24.11 kg

50 stok

Përshkrim

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Pesto Rosso

Ulli dhe rigon

Produkt vegan, 100% me aromë natyrale, pa yndyrna trans, gluten, preservantë, ose OMGJ

Informacion shtesë

Pesha 0.095 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Olive and oregano”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *