Kërko ...
SKU 5301000234224 Kategorite: , Etiketë:

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Black pepper, olive oil and lemon

Shije e frymëzuara nga kuzhina mesdhetare.

Përbërësit: Piper i zi, vaj ulliri dhe limon

2.29 kg inkl. MwSt
24.11

50 stok

Përshkrim

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Pesto Rosso

Piper i zi, vaj ulliri dhe limon

Produkt vegan, 100% me aromë natyrale, pa yndyrna trans, gluten, preservantë, ose OMGJ

Informacion shtesë

Pesha 0.095 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Black pepper, olive oil and lemon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *