Kërko ...
Ofertë!
SKU A-004062 Kategoria:

Bijat e gjeneralit

Autor: Mimoza Hysa

Çmimi origjinal qe: 8.64€.Çmimi i tanishëm është: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05

2 stok

Përshkrim

“Bijat e gjeneralit”, historia e Marsinës dhe Martinës, dy binjakeve, bija të një ushtaraku të lartë në karrierë në kohën e diktaturës në Shqipëri. Ndajnë po të njëjtat dashuri për dy burrat e jetës së tyre: për babanë komunist dhe Jetonin “me kleçkë” në biografi.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Bijat e gjeneralit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *