Kërko ...
SKU LG0029 Kategoria:

Ankedota boterore

Autor: Grup Autorësh

7.68 inkl. MwSt
7.68

Nuk ka në stok

Përshkrim

Anekdotat me te bukura nga e gjithe bota jane mbledhur ne nje vellim te vetem nga botuesi dhe studiuesi Mehmet Gezhilli

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Ankedota boterore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *