Kërko ...
SKU 0007 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 4.0
Kremoziteti 8.5
Aciditeti 4.0
Hithtësi 5.5
Trupi 7.0

33.90 kg inkl. MwSt
51.36

50 stok

Përshkrim

Kafe ekspres pa kafeinë, me një shije të plotë dhe të butë, që ruan aromën e gjallë të kafesë, falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, në jo më shumë se 0.1 %.

Pako: 12  pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Informacion shtesë

Pesha 0.66 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *