Kërko ...
SKU 0010 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 5.0
Kremoziteti 9.0
Aciditeti 3.0
Hithtësi 6.0
Trupi 8.0

33.90 kg inkl. MwSt
51.36

49 stok

Përshkrim

Përzierje e Robusta Aziatike, me një karakter të forte dhe të qartë, e zbutur me varietetin Arabika, për të nxjerrë në pah cilësitë aromatike.

Pako: 12 pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Informacion shtesë

Pesha 0.66 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *