Kërko ...
SKU 0008 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Decaff
(12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 2.5
Kremoziteti 8.0
Aciditeti 3.5
Hithtësi 5.0
Trupi 6.5

33.90 inkl. MwSt
51.36 kg

50 stok

Përshkrim

Përzierje e varietetit Arabika të Amerikës Jugore, me pak Robusta Indiane, për të pasuruar tonalitetin dhe forcuar karakterin e saj. Ofron një shije të plotë dhe të butë.

Pako: 12  pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Informacion shtesë

Pesha 0.66 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “ama® Nespresso kapsula – Decaff
(12 pako x 10 kapsula)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *