Kërko ...
SKU BER005 Kategoria:

Abetare per parashkolloret

Autor: Grup Autorësh

2.88 inkl. MwSt
2.88

Nuk ka në stok

Përshkrim

“Abetarja për parashkollorët”, i cili u vjen në ndihmë të gjithë fëmijëve të vegjël (4-6 vjeç) për të mësuar si të shkruajnë gërmat, t’i njohin ato dhe të zbaviten nëpërmjet ngjyrosjes së figurave të vendosura në tekst. Është një parapërgatitje e shkëlqyer e fëmijës për klasën e parë. Ky libër është hapi i parë drejt të shkruarit, të mësuarit të shkronjave dhe përvetësimit të tyre. Një hap drejt rrugës së bukur të dijes.

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “Abetare per parashkolloret”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *