Kërko ...
Ofertë!
SKU A-004723 Kategoria:

7 zakonet e njerezve te suksesshem

Autor: Stephen R. Covey

Çmimi origjinal qe: 13.44€.Çmimi i tanishëm është: 9.40€. inkl. MwSt
13.449.40

Nuk ka në stok

Përshkrim

Autori jep leksione të fuqishme për ndryshimin individual. Ky është botimi i plotë dhe është shitur më shumë se 15 milionë kopje. Tom Peters e konsiderohet këtë një libër të mrekullueshëm që mund të të ndryshojë jetën….

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “7 zakonet e njerezve te suksesshem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *