Kërko ...
Ofertë!
SKU A-002600 Kategoria:

21 leksione per shekullin e 21

Autor: Yuval Noah Harari

10.08 inkl. MwSt
14.4010.08

2 stok

Përshkrim

Autori i dy librave më të shitur të momentit në mbarë botën, “Sapiens” dhe “Homo Deus”, Youval Noah Harari vjen me librin më të fundit në shqip, “21 leksione për shekullin e 21”. Këtu analizohen sfidat globale si epidemitë, inteligjenca artificiale, edukimi, fetë, kombet, punësimi, mjedisi, demokracia, etj., dhe ofrohen zgjidhje të cilat i shërbjenë ccdo individi në epokën tonë

Informacion shtesë

Pesha 1 g/kg

Shqyrtime

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komentoni produktin: “21 leksione per shekullin e 21”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *