Search ...
Sale!
SKU A-005365 Kategoria:

Tito dhe shoket

Autor: Jože Pirjevec

Original price was: 24.00€.Current price is: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80

1 in stock

Description

Një biografi e plotë, voluminoze, profesionale dhe shumë interesante. Shkruar nga një historian me karrierë të gjatë akademike, i cili në 1 qershor festoi 80-vjetorin e lindjes. Me një gjykim të ftohtë, mbështetur në dokumente të shumta arkivore nga disa shtete, autori slloven Jože Pirjevec vjen para lexuesit shqiptar me një botim dinjitoz, i cili do të pritet natyrshëm me kureshtje dhe interes të madh.

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tito dhe shoket”

Your email address will not be published. Required fields are marked *