Search ...
Sale!
SKU BAT0002 Kategoria:

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Autor: Yuval Noah Harari

Original price was: 19.20€.Current price is: 13.44€. inkl. MwSt
19.2013.44

Out of stock

Description

Gjithëpërfshirës, i thellë, provokuese dhe i guximshëm: Libri Sapiens ka sfiduar gjithçka që kemi ditur rreth qenies njerëzore: Mendimet tona, veprimet tona, fuqia jonë … dhe e ardhmja jonë. Një bestseller absolut përgjatë tre viteve të fundit në Amazon dhe të gjitha platformat globale të shitjes së librit

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *