Search ...
Kategorite: , , Etiketat: ,

Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA

“Raki Rrushi”, 42% alkool, rizgjon shijen e vjetër dhe plot kujtime të rakisë së prodhuar me pasion.

17.00 inkl. MwSt
34.00 L

Out of stock

Description

“Raki Rrushi e Gjyshit”, 49% alkool, është një përzierje e 3 llojeve rrushi, Merlot, Cabernet dhe Tempranillo, që ofron një shije autentike dhe tradicionale.

Additional information

Weight 0.5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Raki Rrushi e Gjyshit 0.5 l – DUKA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *