Search ...
Sale!
SKU A-004950 Kategoria:

Per fiset, ligjet e zakonet e Ballkanasve

Autor: Edith Durham

7.99 inkl. MwSt
11.427.99

2 in stock

Description

Qenia e fisit te madh i terhoqi vemendjen autores, sipas se ciles ate stad e kishin kaluar edhe popujt e Europes para se te arrinin ne epoken e formimit te shtetit. Kurse ne Gadishullin Ballkanik”sistemi i fisit” mbijetoi deri ne fillim te shekullit te XX i paprekur vetem ne Shqiperi dhe mal te zi.

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Per fiset, ligjet e zakonet e Ballkanasve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *