Search ...
Kategorite: , Etiketat: ,

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%

Raki rrushi Skenderbeu.
Vëllimi neto 500 mililitra
Vendi i origjinës Shqipëria
Përmbajtja e alkoolit 46%
Markë Raki Rrushi

14.99 L inkl. MwSt
29.98

Out of stock

Description

Nga 18! Ky produkt përmban alkool dhe nuk duhet t’u jepet personave nën moshën minimale ligjore. Dorëzimi te të miturit nuk është i mundur. Me porosinë tuaj ju konfirmoni se jeni në moshën minimale të parashikuar ligjërisht.

Skenderbeu Raki Rrushi, është një raki rrushi që bëhet sipas stilit tradicional të Skraparit e djegur në kazanët mbi një zjarr druri.

Additional information

Weight 0.5 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *