Search ...
Sale!
SKU BO0236 Kategoria:

Flutura mes gjinjve

Autor: Mira Meksi

6.05 inkl. MwSt
8.646.05

2 in stock

Description

Mira Meksi vjen me një përmbledhje tregimesh dhe novelash para lexuesit shqiptar: Pas suksesit me dy novelat “Vrasje në Venecia” dhe “Pa zemër në kraharor”, botuar gjatë vitit 2016, tashmë janë në një koleksion 16 tregime mistike dhe fantastike, që shënojnë një pamje të re të prozës së shkurtër shqipe

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flutura mes gjinjve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *