Search ...
SKU 5301000234224 Kategorite: , Etiketë:

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Black pepper, olive oil and lemon

Shije e frymëzuara nga kuzhina mesdhetare.

Përbërësit: Piper i zi, vaj ulliri dhe limon

2.29 kg inkl. MwSt
24.11

50 in stock

Description

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Pesto Rosso

Piper i zi, vaj ulliri dhe limon

Produkt vegan, 100% me aromë natyrale, pa yndyrna trans, gluten, preservantë, ose OMGJ

Additional information

Weight 0.095 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Black pepper, olive oil and lemon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *