Search ...
SKU 0007 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 4.0
Kremoziteti 8.5
Aciditeti 4.0
Hithtësi 5.5
Trupi 7.0

33.90 kg inkl. MwSt
51.36

50 in stock

Description

Kafe ekspres pa kafeinë, me një shije të plotë dhe të butë, që ruan aromën e gjallë të kafesë, falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, në jo më shumë se 0.1 %.

Pako: 12  pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Additional information

Weight 0.66 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *