Search ...
SKU 0009 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Soprano (12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 3.0
Kremoziteti 8.0
Aciditeti 5.5
Hithtësi 3.0
Trupi 7.0

33.90 kg inkl. MwSt
51.36

48 in stock

Description

Ekspres 100% Arabika, me një shije të plotë të kafesë së Amerikës Qëndrore e Jugore, e cila ofron një aromë të këndshme, mjaft të pasur dhe të mirë balancuar.

 

Pako: 12 pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Additional information

Weight 0.66 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ama® Nespresso kapsula – Soprano (12 pako x 10 kapsula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *