Search ...
SKU 0010 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 5.0
Kremoziteti 9.0
Aciditeti 3.0
Hithtësi 6.0
Trupi 8.0

33.90 inkl. MwSt
51.36 kg

50 in stock

Description

Përzierje e Robusta Aziatike, me një karakter të forte dhe të qartë, e zbutur me varietetin Arabika, për të nxjerrë në pah cilësitë aromatike.

Pako: 12 pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Additional information

Weight 0.66 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ama® Nespresso kapsula – Intenso
(12 pako x 10 kapsula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *